Gala Absolwentów 2019

7 grudnia 2019 odbędzie się 11. Gala Absolwentów, podczas której absolwentom Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ wręczone zostaną dyplomy.

Nagrody wręczone na Gali Absolwentów 2019

NAGRODA DZIEKANA WYDZIAŁU EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNEGO UŁ
  • Anna Marynowska, informatyka i ekonometria II
NAGRODY RADY BIZNESU WYDZIAŁU EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNEGO UŁ
EY POLSKA
  • Oliwia Gawron, finanse i rachunkowość
INFOSYS POLAND SP. Z O. O.
  • Szymon Łuczak, gospodarka przestrzenna
PHILIPS POLSKA
  • Magdalena Kucner. logistyka
  • Izabela Rzeźnicka, logistyka
  • Katarzyna Słodowa, finanse i rachunkowość
TOYA SP. Z O.O.
  • Katarzyna Parszewska, bankowość i finanse cyfrowe
BFF Polska S.A.
  • Aleksandra Sobańska, praca socjalna
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
  • Łukasz Chmurzyński, ekonomia
  • Katarzyna Sokołowska, finanse międzynarodowe
  • Paula Oryńska, analityka gospodarcza
  • Izabela Sowała, finanse i rachunkowość
  • Anna Marynowska, informatyka i ekonometria
PWC POLSKA
  • Kinga Karolak, finanse międzynarodowe
  • Maria Krawiec, inwestycje i nieruchomości
  • Aleksandra Gołębiewska, międzynarodowe stosunki gospodarcze
  • Mengke Du, Economics and International Business
  • Anna Sipińska, praca socjalna
  • Maria Kałuska, rynek finansowy
  • Adrianna Dembowiecka, socjologia
  • Krzysztof Ryba, socjologia
  • Przemysław Buciak, socjologia
  • Jakub Bednarski, gospodarka przestrzenna
NARODOWY BANK POLSKI
  • Adrian Gawęda, finanse i rachunkowość
  • Joanna Śliwa, finanse i rachunkowość
  • Tetiana Hodovanets, finanse i rachunkowość
  • Bartłomiej Sadocha, finanse i rachunkowość
  • Martyna Gałamon, finanse i rachunkowość
  • Anna Rutkowska, ekonomia
  • Adrian Uciński, ekonomia
  • Karolina Wella, ekonomia
  • Michał Najman, ekonomia
  • Karolina Ewa Wiatr, ekonomia
mBank
  • Mateusz Bargieł, analityka gospodarcza
  • Ewelina Trzeciak, bankowość i finanse cyfrowe
  • Monika Tutaj, inwestycje i nieruchomości
KASTOR S.A.
  • Kamil Pusz, gospodarka przestrzenna
  • Adrian Stępniak, informatyka i ekonometria
  • Adrianna Dembowiecka, socjologia
  • Adrian Gawęda, finanse i rachunkowość
  • Anna Marynowska, informatyka i ekonometria